ایران تایپیست سه رقمی شد

نوشته شده در تاریخ یکشنبه ۹۵/۰۸/۲۳ ساعت ۱۲:۴۰:۰۰ - 1596 بازدید
ایران تایپیست سه رقمی شد

 

ایران تایپیست سه رقمی شد...

 

"انیشتین میگوید: موفقیت نصيب افرادي میشود كه بيش از همه تلاش میکنند."

موسسه خدمات دانشجویی ایران تایپیست، با بکارگیری مستمر این جمله در سرلوحه وظایف خود، توانسته موفق به کسب "رتبه سه رقمی" در سایت معتبر الکسا شود که مهر تاییدی بر کوشایی و توانمندی بالای کل مجموعه است. این موسسه در سال 1391 سفر خود را با بکارگیری افراد مناسب در جای مناسب و در راس آن مدیریت هوشمند و توانا در مسیر ارتقای خدمات علمی کشور،  نوآوری در کسب و کار آنلاین و کارآفرینی آغاز کرده است، و حال توانسته با بیش از 30000 کارمند، محقق، تایپیست و مترجم بعنوان قویترین مرکز خدمات دانشجویی و علمی کشور، نیازها و خواسته های مشتریان را  به نحو شایسته ای تامین نماید.

حصول موفقیت های سالانه مجموعه ایران تایپیست از طریق کسب رتبه 3 رقمی توسط  Alexa  که بعنوان پایگاه معتبر بین المللی، آمار کاملی از آنالیز عملکرد کارکنان و تعیین تعداد بازدید کنندگان از سایت یک شرکت را بطور روزانه بررسی کرده و رتبه دهی می کند، قابل مشاهده است. ما معتقدیم آنچه که امروز ایران تایپیست هلدینگ را از سایرین متمایز نموده مشتری مداری، ابتکار عمل، تعهد، بلندپروازی، اراده، پایبندی به قواعد، پشتکار و همت بالا است. موفقیت برای دست‌‌اندرکاران و مسئولین یک مجموعه توانمند، در دستیابی به اهداف می‌باشد و مهمترین هدف ما نیز خدمات رسانی در بالاترین حد کیفیت در بخش ترجمه مقالات، تایپ فوری، ترجمه و چاپ کتاب، سفارش آنلاین و نتیجتا رضایتمندی مستمر مشتریان گرامی است.

ضمن تبریک و خسته نباشید به کلیه مدیران و کارکنان مجموعه بزرگ ایران تایپیست، به امید روزی که شاهد موفقیت و تعهد کلیه موسسات خدمت رسان در سراسر کشور باشیم.   درباره ما

 

 

ایران تایپیست سه رقمی شد

 

 

© ژناریا - 1394 - تمامی حقوق محفوظ می باشد

* خبر فوری * ثبت نام دوره های کاراموزی و کارگاه تابستان 97 اغاز شد